Kommenteeri

Kursus, mille lõpus oskad vene keeles argumenti esitada, mitte ainult kella küsida!

Tihtilugu arvame, et keele õppimiseks peab ennekõike tegelema grammatikaga. Kas Sul on peale väljendite „Извините, что я опоздал на урок“ ning „достопримечательность“ midagi meeles?
No meil ka mitte! Sellepärast tegimegi kursuse, kus paneme kokku koolitaja kaks kõige paremat oskust - argumenteerimine ja vene keel! Kursuse lõpus mitte ainult ei julge suud lahti teha ja vene keeles rääkida, vaid oskad ka argumenti esitada. 

Katja on selleks parim õpetaja! Ta on ise eesti keele ära õppinud eesti keelset väitlust tehes, mis nõuab väga kõrget keeleoskuse taset. Katja kasutab metoodikat, kus on palju suhtluspõhised harjutusi, mis nõuavad sinult ka oma arvamuse avaldamist ja treenib omakorda argumenteerimise oskust. 

Katja meetodikat kiidab klient ise:"Meie meeskond soovis parandada oma 12-klassi jooksul omandatud venekeele oskust ning puht grammatikal põhinev ja eelnevalt läbitud imenitelnõi-roditelnõi-datelnõi koolitus väga enesekindlust ja suhtlemisjulgust ei lisanud. Katerina pakutud õpimeetod, kus kord nädalas rääkisime poolteist tundi vaid vene keeles, tegime vigu, harjutusi ja mänge ning viiplesime, kui sõnadest puudu jäi, oli meile parim võimalik õppimise meetod." 

Hindeid ei panda ja kriitika puudub - on vaid tagasiside ja peegeldus vene keeles: "Täiendavat hoogu andis juurde ka Katerina järjekindlus rääkida meile vastu täiskiirusel vene keelt, mis õpetas kuulama ning venekeelne AK ei tundu enam müstilise saatena."

Registreeru siin. 

Lisa kommentaar

Email again: