Filtreeri postitusi

INTERVJUU: Mõjukõne konkurssi võitja Kati Orav räägib oma esinemisoskuse arengust ja võidust

Visuaalne praktik ja haridusinnovaator Kati Orav on SpeakSmart meeskonnale tuttav juba aastaid ning oleme ka terve meeskonnaga tema koolitusi läbi teinud ja oma visuaalset mõtlemist arendanud. Sel korral räägime Katiga aga hoopis esinemisoskusest, sest just seda on Kati viimase aasta jooksul saanud palju praktiseerida. Ning edukalt, sest just Kati võitis septembri viimasel päeval toimunud mõjukõne konkurssi, mida SpeakSmart Impact Day raames aitas läbi viia.  
Loe lisaks

Margo Loor: Mis on kõne? Kus on kõne? Kus on kõne koht?

Telepaatia. Kas poleks äge kuulda teiste inimeste mõtteid otse nende peadest ilma, et nad neid sõnadesse peaksid panema? Kas poleks see väga mõjus, kui saaks ebatäiuslikud sõnad vahelt välja lõigata ja otse oma mõtte teiste inimeste pähe edastada? Mmm, ei, alustab SpeakSmart arendusjuht ja esinemisoskuste koolitaja Margo Loor oma artikit EPL Roheportaalis.
Loe lisaks

Argument klienditeeninduses: Ampler Bikes vastab

Argumendioskuse arendamine klientidega suhtlevate töötajate oskuspagasis on midagi, mille puhul SpeakSmart ikka kaasamõtlema ja panustama kutsutakse. Ettevõtete otsesed vajadused selleks on erinevad, kuid üks ühine joon jookseb alati läbi - muuta kliendile koostöökogemus positiivsemaks ennetades valestimõistmist ja vähendada juhtide töölauale jõudvate reklamatsioonide hulka. 
Ampler Bikes'i Chief Experience Officer Helen Küngas vastas meie küsimustele, millist kasu nemad on lõiganud argumendioskuse parendamisest oma klientidega suhtlevate töötajate hulgas.
Loe lisaks

Arhiiv