Kommenteeri

15. märtsil Märka Argumenti!

15. märtsil on "Märka Argumenti!" päev. SpeakSmart juhtivkoolitaja Margo Loor kirjutab, miks on oluline argumenti märgata ja miks me seda digiüleskutset üldse alustasime!

"Mu koolitusel osales kunagi üks Tartu Ülikooli keskastme juht, kes oli töötanud mitu aastat Uppsala Ülikoolis. Ta ütles, et oma introvertsema loomu ja vaiksema häälega läheb ta Eestis sageli koosolekutelt ära nii, et pole saanud oma mõtteid teistega jagada. Rootsis ei juhtunud seda kunagi, sest koosoleku juhataja hoolitses alati selle eest, et kõigil oleks võimalus oma argumendid kuuldavaks teha.

15. märtsil tähistatakse enam kui 100 riigis maailma kõnekunsti päeva. Selle päeva suurim eesmärk on anda sõna neile, keda ühiskonnas tavaliselt ei kuulata. Kes on Eesti #unexpectedvoices? Kes on nad Sinu ettevõttes, Sinu külas, Sinu peres? Ja millised on nende argumendid?

Kutsun teid, head sõbrad ja kaasamõtlejad, sel nädalal andma inimestele sõna ja märkama nende argumente. Läbimõeldud otsused sünnivad ainult siis, kui nende aluseks on paljude inimeste head argumendid. Ja Eestimaa vajab meie läbimõeldud otsuseid.

#märkaargumenti
#unexpectedvoices"

Liitu digiüleskutsega SIIN: https://www.facebook.com/events/1799723543467503/

Lisa kommentaar

Email again: