Kommenteeri

Võta kolleeg ja tule väitlema!

Ei ole valimisstuudio. Ei ole kohtusaal. Ei ole nääklemine. See on väitlus.

Ümber laua istuvad mõned inimesed ja üritavad teineteist üle mõelda. Üle laua lendab nalju ja hõikeid, aga peas mõtleb igaüks oma järgmisest argumendist ja üritab teha selgemat mõttestruktuuri, kui teisel pool lauda istuvad kolleegid. Saanud juhendajalt sõna, võtab Madis koha laua otsas ja alustab kõnega. Tal on 5 minutit, et argumenteeritult ja veenvalt kõneleda, miks peaks Eestis asendama ajateenistuse kutseliste sõjaväelastega. Mängu lähevad kõik inimliku veenmise vahendid - kehakeel, silmside, hääletoon, argumendid, lood. Kui Madis on lõpetanud, alustab Kristiina vastuargumentidega. Ja järgmine. Ja järgmine, kuni kõik laua ääres on saanud oma sõna. Nii ta käib, üks väitlus.

Moodustage meeskond ja tulge esindama Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustikku Eesti esimesel organisatsioonide väitlusturniiril PUNKT!

Osalemiseks on vaja kahte kolleegi või sõpra, kes on valmis meeskonnana väitlust rahvaliiga vormis proovima. Kohtunikeks SpeakSmart treenerid ja koolitajad, nii et kogu päev on mõnusalt arendav. Teemad, mille üle väitleme on kõigile jõukohased – kartma ei pea keerulisi või spetsiifilisi teemasid. Ühe teema ütleme ette, teised kohapeal, nii et ka ettevalmistamise maht on pea olematu.  

Kohti on 16 meeskonnale, pooled kohad on juba täitunud! Meil on positiivset vastukaja ja huvi juba riigiasutustelt, start-up’idelt, kommunikatsioonibüroodelt, erineva valdkonna ettevõtetelt, vabaühendustelt ja teistelt, kellega meil on olnud rõõm ja au koos töötada!

18. mail kutsume kõiki meeskondi eelkohtumisele, et õppida argumenti koostama ja ka väitlust proovida, et esimene hirm üle läheks.  


Oled valmis ennast juba kirja panema? Saad seda teha SIIN. 

Tekkis küsimusi? Kirjuta või helista meile ja räägime pikemalt, millise üritusega tegu. 

Lisa kommentaar

Email again: