Kommenteeri

Ideega lõuna: Eesti Energia arendusosakonna juht Kadi Steinbergiga

Ideega lõuna pakub vahelduseks teistsugust lõunatamise formaati – kohvik Wabadus serveerib lõunasöögi ning meie pakume sinna juurde kaasamõtlemist ja uusi mõtteid. Esimesel kohtumisel kuulame Kadi Steinbergi (Eesti Energia) mõtteid sellest, mis on argumenteeritud juhtimine, milleks see vajalik on ja kuidas organisatsioonis argumenteeritud suhtlemisest juhtimisega võimendada.

Toitu kehale ja vaimule pakume sel koolitushooajal kahel korral (15.02 ja 15.03) ning mõlemad suunaga argumenteeritud juhtimisel, kuid erineva nurga alt. Alustame kell 12 ja sündmus kestab 1,5 h. Kohtade arv on piiratud. Osalustasu lõunal on 10€.

15.02 "Argument juhile“ on laiem vaade teemale, keskendudes juhi vaatenurgale – mis on argumenteeritud juhtimine, milleks see vajalik on ja kuidas organisatsioonis argumenteeritud suhtlemisest juhtimisega võimendada. Kell 12 algaval lõunal arutlevad teema üle SpeakSmart arendusjuht-koolitaja Margo Loor koos Eesti Energia arendusprojektide kvaliteedi- ja partnersuhete juhi Kadi Steinbergiga.

>> Loe sündmuse kajastust Sten Andreas Ehrlichi sulest: "Argumenteerimisoskus on juhi kvaliteedimärk".


15.03 „Argument töötajale“ on vaade argumenteerimisoskustele personalitöötaja vaatepunktist – milleks argumenteerimisoskusi töötajatele õpetada, millistes situatsioonides aitab argument töötajat, kuidas juurutada argumenteeritud suhtlemist töökeskkonda. Kell 12 algaval lõunal arutlevad antud teema üle SpeakSmarti arendusjuht-koolitaja Margo Loor ja Sotsiaalministeeriumi personalijuht Katrin Noormägi.

Lisa kommentaar

Email again: