- erinevates esinemisolukordades (koosolekud, konverentsid, liftikõne), et tunda ennast enesekindlamalt ja muuta oma esitlus veenvamaks;
- selleks, et analüüsida suhtlussituatsioone ning neis tekkivatele ootamatustele reageerida;
- mõistmaks eneseväljenduse veenvuse allikaid ning osata teadlikumalt kasutada argumentatsiooni.
Teenust pakume nii üksikisikutele kui ka tiimidele.
Tagasiside
"Kui ma alguses olin osalemises kahtlev, siis see koolitus muutis mu arvamust. Koolitusel õpitut saab kasutada üsna universaalselt- eneseväljendusoskus, sõnumi selgus, enda kuuldavaks ja nähtavaks tegemine on vajalikud oskused suheldes kolleegiga, partneriga silmast silma ning esinedes suuremale kuulajaskonnale. Koolitus oli ise näide sellest, kuidas ja millest koosneb hea esitlus. Alates esinemise ettepanekust kuni publiku tänamiseni."
"Koolitajal on väga suur kogemus. Oskus rääkida, lahti mõtestada, selgitada, põhjendada, tehes seda kujundlikult ning erinevate näidete varal. Koolitaja suurepärane oskus panna osalejaid avatult suhtlema ning osalejate aktiivne kaasamine tegevustesse läbi erinevate ülesannete. Meeldis ka see, et teemade või alateemadega ei mindud "pikale", vaid just parasjagu ning üleminekud ühelt (ala)teemalt teisele olid sujuvad. Väga hea näitlikustamise arsenal (isiklikud näited, reaalsed olukorrad elust, videod). Läbi eelneva loodi väga hea õhkkond koolitusest osavõtjate vahel, mis omakorda loob eelduse koolituse kordaminekuks."
Õppe pikaajaline mõju
"Ilmselt mõjutas koolitus tervikuna toimetulema erinevate situatsioonidega. Ühe näitena võin tuua rahvusvahelisel suhtlusel mulle esitatud küsimustele vastamise - kui küsimus on nõudnud diplomaatilist vastust, mis ei riivaks esitaja tundeid, aga samas kajastaks tõde (ehk kui tõde on küsijale valus kuulata). Siis tuligi mulle meelde, kuidas koolitusel oli vaja teha ettekanne suvaliselt ette antud teemal, olenemata sellest, kas teema oli sinu veendumustega kooskõlas või mitte. See plokk koolituses õpetas mind nägema asju erineva nurga alt, jäädes samas siiski iseendaks."
"Koolitus aitab süsteemselt analüüsida teiste inimeste argumenteerimise oskusi. (st kas nende väited on põhjendatud ja veenvad või mitte). Üritan arvestada teiste inimeste võimalusega informatsiooni "töödelda". Teen eeltööd, et kolleeg oleks valmis mind kuulama ja kuulaks ka. Info edastamisel üritan struktureerida vastavalt teoreetilisele ülesehitusele. Proovin veenduda, et minu sõnum jõudis saajani (tagasiside)."